• Gratis verzending vanaf €50
  • Achteraf betalen
  • 30 dagen bedenktijd
  • Voor advies bel 070-3260663

Bolfo Gold Hond 400 – 25 Tot 40kg – 4 pipetten

€ 30,99

Bolfo Gold Hond 400 – 25 Tot 40kg – 4 pipetten
Productinformatie "Bolfo Gold Hond 400 – 25 Tot 40kg – 4 pipetten"

Bestrijding en preventie van vlooien bij de hond

Bolfo Gold Hond 400 heeft een snelle werking tegen vlooien en vlooienlarven. Veel vlooien worden al gedood voordat ze bijten en bloed zuigen. De toediening is gemakkelijk: u druppelt de inhoud van de pipet tussen de haren van uw hond op de intacte huid.

Werkt snel

Werkt tegen vlooien en vlooienlarven

Gemakkelijke toediening (druppels op de intacte huid)

Beschermt 3 tot 4 weken tegen vlooien

Dosering

Honden tussen 25 – 40 kg – 1 pipet Bolfo Gold® 400

Is uw hond meer dan 40 kg? – Gebruik de geschikte combinatie van pipetten

Toedieningswijze

Druppel de inhoud van de pipet tussen de haren op de intacte huid (spot-on) ter hoogte van de schedelbasis.

Mocht u hond na aanbrengen nat worden door regen of een duik in het water, dan hoeft u zich geen zorgen te maken. Het product blijft werkzaam. Bij veelvuldig zwemmen of wassen kan een herbehandeling nodig zijn, met name wanneer er veel vlooien in de omgeving zijn.

Indicaties

Snelle werking tegen vlooien (< 24 uur) en uw kat wordt gedurende 3 tot 4 weken beschermd tegen nieuwe vlooien

Werkt ook tegen vlooienlarven in de omgeving

Zeer geschikt voor katten met een vlooienallergie

Contra-indicaties

Bolfo Gold Hond 400 mag niet gebruikt worden bij:

Dieren die overgevoelig zijn voor de werkzame bestanddelen

Bij niet gespeende pups die jonger zijn dan 8 weken

Bijwerkingen

Mocht uw kat het middel oplikken van de toedieningsplaats, dan zal de bittere smaak kunnen leiden tot speekselen. Dit is echter geen vergiftigingsverschijnsel en verdwijnt vanzelf binnen enkele minuten.

 

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.